Партія кума Путіна Медведчука підтримала Зеленського "на путі к міру"

ТИХА КАПІТУЛЯЦІЯ? / Об этом сообщает argumenti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Партія кума Путіна Віктора Медведчука ОПЗЖ підтримала дії Володимира Зеленського щодо підписання “формули Штайнмаєра”. Про це йдеться в офіційній заяві партії "Опозиційний блок "За життя", — інформує "Вголос".


Так, у Медведчука вважають, що розведення військ та вибори “приведуть до миру” на окупованому Донбасі.

“Узгодження політичної “формули Штайнмаєра” для врегулювання конфлікту – це великий крок до миру і демонстрація рішучості президента України Володимира Зеленського припинити кровопролитний конфлікт на Донбасі. … Досягнення домовленостей з розведення сил, узгодження підходів до організації виборчого процесу на Донбасі на підставі пропозицій європейських країн-гарантів, відомих як “формула Штайнмаєра”, – це те, чого чекала Україна від 2016 року. Але не могла отримати через безвідповідальність і політичний егоїзм минулого керівництва України”, – ідеться в заяві партії.

В ОПЗЖ закликали “всі парламентські політичні сили, всіх народних депутатів України підтримати лінію на мирне врегулювання конфлікту. Верховна Рада зобов’язана почати змістовну роботу над законопроєктами, передбаченими Мінськими угодами”.

Зокрема, відомства Німеччини та Росії уже схвально відізвалися про погодження так званої “формули Штайнмаєра” щодо виборів в окупованому Донбасі.

Нижче: карикатура з мережі Фейсбук на підписану "мирну Формулу Штайнмаєра" в регулюванні війни на Донбасі.


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116304”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя